SÖZCÜ PLUS GİRİŞ
Bomba Sneijder iddiası!

Bomba Sneijder iddiası!

Antalyaspor, Galatasaray’da kadro dışı bırakılan Sneijder’ın peşine düştü. Bomba iddia İHA'dan geldi...

Yeni sezona Avrupa hedefiyle hazırlanan ve yapılan transferlerle adından sıkça söz ettiren Antalyaspor, Galatasaray'da kadro dışı bırakılan ve takımdan gönderilmek istenen Wesley Sneijder ile temas kurmaya başladı. İHA’nın iddiasına göre; Kırmızı-beyazlı yöneticilerin, daha önce De Jong transferi için yapılan görüşmelerde sarı-kırmızılı yöneticilere Sneijder'ın durumunu da sordukları öğrenildi. Antalyaspor yöneticilerin Sneijder ile görüşmelerini sürdürdükleri ve oyuncuyu ikna etme çalışmalarının devam ettiği öğrenildi. Antalyaspor’un, Hollandalı futbolcunun transferi için ciddi bütçe ayırdıkları gelen bilgiler arasında yer alıyor.

Kırmızı-beyazlılar, Sneijder ile anlaşamamaları halinde Galatasaray'ın bir diğer Hollandalı oyuncusu De Jong'u kadroya katmak için de yoğun çaba harcıyor.

14 Temmuz 2017 İsveç basınından ağır sözler: Tudor artık Östersunds`u tanıyordur Galatasaray'ın şok Östersunds yenilgisi İsveç basınında da büyük yankı buldu. Gazeteler İsveç temsilcisini överken Tudor'a yüklendi İlgili Haberi Oku