SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Arda Turan sağlık kontrolünden geçti

A Takım'a katılmadan önce aralarında Arda Turan'ın da bulunduğu 11 oyuncu cuma sabahı FC Barcelona'nın antrenman tesislerinde sağlık kontrolünden geçti.

Güncellenme: 14:29, 14/07/2017
Arda Turan sağlık kontrolünden geçti

Andrés Iniesta, Sergio Busquets, Jordi Alba, Denis Suárez, Lucas Digne, Samuel Umtiti, Leo Messi, Neymar Jr, Gerard Piqué ve Arda Turan testlere giren futbolculardı ve son dört isim kulübün yeni sponsoru Tokyo merkezli şirket Rakuten’i tanıtmak için Japonya’dan yeni döndü.

Kulübün geri satın alma hakkını kullandığı Gerard Deulofeu de sağlık kontrolüne dahil olanlardan biri ve gün ortası Barça ile sözleşme imzalaması bekleniyor.

Tıpkı diğer takım arkadaşlarının yeni sezonun resmen açıldığı çarşamba günü yaptıkları gibi 11 oyuncu dayanıklılık, ayak bakımı gibi konularda tıbbi ve fiziksel birtakım değerlendirmelere tabi tutuldu.

Tüm oyuncular sağlık heyetinden onay aldıktan sonra cuma akşamı gerçekleşecek, Ernesto Valverde döneminin dördüncü antrenmanında takım arkadaşlarına katılacak.

İLGİLİ HABER Barcelona`nın yeni yıldızı Toni Duggan: Şampiyonlar Ligi`ni kazanmak harika olur Barcelona`nın yeni yıldızı Toni Duggan: Şampiyonlar Ligi`ni kazanmak harika olur