SÖZCÜ PLUS GİRİŞ
Manchester United ve Real Madrid’in kamp yerinde bomba paniği!

Manchester United ve Real Madrid’in kamp yerinde bomba paniği!

İki dev ekibin çalışmalarını sürdürdüğü ABD'deki UCLA Kampüsü'nde bomba paniği yaşandı. Manchester United ve Real Madrid'in sezon öncesi hazırlıkları için gittikleri California'daki tesisler, bomba korkusu nedeniyle boşaltıldı.

Milliyet’in haberine göre;

TSİ bu sabah 08.00’de meydana gelen olayda, bir çok binada polis köpekleriyle bomba araması yapıldı. Binlerce öğrencinin tahliye edildiği bir çok binada yapılan aramaların sonunda bomba izine rastlanmadı.

İngiliz ekibi Manchester United ve son Şampiyonlar Ligi şampiyonu İspanyol Real Madrid’in birkaç gündür sezon öncesi hazırlıklarını sürdürdükleri yerde UCLA öğrencileri, bu takımların antrenman yaptıkları Drake Stadyumu’na götürüldü.

Manchester United’ın pazar gününden beri bulunduğu tesisleri Real Madrid de kullanıyor. Takımlar günlük idmanlarını Drake Stadı’nda yapıyor. İki dev ekip ABD turu için de burayı merkez konaklama üssü olarak değerlendiriyor.

13 Temmuz 2017 Dünyanın en değerli spor kulübü `Dallas Cowboys` Amerikan Futbolu Ligi takımlarından Dallas Cowboys, 4,2 milyar dolar piyasa bedeliyle dünyanın en değerli spor kulübü oldu. İlgili Haberi Oku