SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

SKOR DIŞ HABERLER / ÖZEL

Bu yıl düzenlenen ESPY (Excellence in Sports Performance Yearly Award) Ödül gecesi ilginç bir olaya sahne oldu. Sunucu eski Amerikan futbolu oyuncusu Peyton Manning’in sahnede Kevin Durant ile ilgili yaptığı espri geceye damga vurdu. İzleyici koltuklarında annesi ile birlikte oturan Durant ise bu şakaya hiç gülmeyerek tepki gösterdi.

Manning, açılış monologunda “Jimnastik takımımız o kadar dominanttı ki Kevin Durant bana gelecek yıl o takımda oynamak istediğini söyledi. Ama söylemeliyim ki o takımda ilk 5 başlayamazdın Kevin” diye şaka yaparken ünlü yıldız bu göndermeye kızgınlığı buz gibi surat ifadesiyle gösterdi.

İLGİLİ HABER Kevin Durant`tan 9 milyon dolarlık fedakarlık Kevin Durant`tan 9 milyon dolarlık fedakarlık

Durant geçtiğimiz yaz halihazırda mükemmel bir takım olan en büyük rakipleri Golden State Warriors (GSW) takımına gitmeyi seçmiş, NBA’deki güç dengesi GSW lehine çok keskin şekilde değişmişti. Durant, şampiyonluk kazanmak için kolay yolu seçtiği gerekçesiyle eleştirilmişti. Sonuçta Durant ve GSW çok dominant şekilde 2017 NBA şampiyonluğunu kazandı, Durant de finallerin MVP’si seçildi.

Manning, şakasında geri adım atmayarak Oklahoma City Thunder’dan (OKC) eski takım arkadaşı Russell Westbrook’a laf atarak, “Sen ne diyorsun?” diye sordu. Westbrook gülümsemesini saklamak için büyük çaba gösterdi. Westbrook’un Durant’e OKC’den ayrılıp ezeli rakibe gittiği için kızgın olduğu biliniyor.

İLGİLİ HABER Ersan İlyasova Atlanta Hawks`ta kaldı! Ersan İlyasova Atlanta Hawks`ta kaldı!

Yayınlanma Tarihi:11:05,