SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Jermain Lens sosyal medyadan Sunderland’e yüklendi!

Fenerbahçe'nin yeniden kadrosuna katmak istediği Jeremain Lens, Sunderland'de mutsuz olduğunu açıkça dile getirdi. Teknik direktör Simon Grayson ise futbolcularının işlerine bakması gerektiğini söyledi.

Güncellenme: 11:42, 13/07/2017
Jermain Lens sosyal medyadan Sunderland’e yüklendi!

Fenerbahçe’de sezonu kiralık olarak geçiren ve lig bitiminde Sunderland’e dönen Jeremain Lens kulübünde mutsuz.

Yeni sezon hazırlıklarını İngiltere’de takımının kampında geçiren Lens, geçtiğimiz dönemde sık sık Sunderland’den ayrılmak istediğini ve Fenerbahçe’ye döneceği günü beklediğini açıklayan Hollandalı futbolcu, sürecin uzamasından mutlu değil.

Sosyal medya hesabından memnuniyetsizliğini belli eden Lens, “Sezon öncesi maskemi taktım. Daha fazla söyleyecek fazla bir şey yok” mesajını paylaşarak Sunderland Kulübünü etiketledi.

Bu sözlerin sebebiyse Sunderland Teknik Direktörü Simon Grayson’un önceki gün yaptığı açıklamaydı.

İngiliz basınına içlerinde Lens’in de bulunduğu mutsuzlar grubu hakkında açıklama yapan Grayson, “Halen burada olduklarına göre ve Sunderland’in oyuncusu olarak paraları ödeniyorsa, diğer oyuncularla birlikte her idmana çıkacaklar. Burayı neşelendirmek için bulunmuyorlar, paralarını kazanacaklar. Burada oldukları sürece onlardan faydalanacağız ve eğer bir şeyler değişirse, o zaman düşünürüz” ifadesini kullanmıştı.

Fenerbahçe ile Sunderland arasındaki pazarlıkların bir süre daha devam etmesi bekleniyor.

(NTV Spor)

İLGİLİ HABER Emre Mor`un menajerinden Fenerbahçe açıklaması! Emre Mor`un menajerinden Fenerbahçe açıklaması!