SÖZCÜ PLUS GİRİŞ
Jeremain Lens sosyal medyadan Fenerbahçe’yi kaldırdı!

Jeremain Lens sosyal medyadan Fenerbahçe’yi kaldırdı!

Yeni sezonda hangi takımda forma giyeceği ve transferi yılan hikayesine dönen Hollandalı yıldız Jeremain Lens, sosyal medya hesaplarındaki profil fotoğraflarını değiştirdi.

Geçtiğimiz sezon İngiltere'nin Sunderland takımından Fenerbahçe'ye kiralanan ve gösterdiği performans ile taraflı tarafsız herkesin beğenisini toplamayı başaran Jeremain Lens, bu transfer döneminin en gözde futbolcularından biri haline gelmişti.

Hollandalı yıldız Jeremain Lens, sosyal medyada yaptıı paylaşımlarla adından söz ettirmeye devam ediyor. GEçtiğimiz günlerde profl fotoğrafını Fenerbahçe antrenman görüntüsü ile güncelleyip, twitter hesabından Sunderland’e mesaj göndermesi. Fenerbahçe’ye transferinin yakın olduğu söylentilerini çıkartmıştı.

Bu gelişmelerin ardından Lens, bu kez de sosyal medya hesaplarındaki Fenerbahçeli fotoğraflarını kaldırdı. Hollandalı yıldızın yaptığı bu hareket tekrardan kafaların karışmasına neden oldu.

13 Temmuz 2017 Jermain Lens sosyal medyadan Sunderland`e yüklendi! Fenerbahçe'nin yeniden kadrosuna katmak istediği Jeremain Lens, Sunderland'de mutsuz olduğunu açıkça dile getirdi. Teknik direktör Simon Grayson ise futbolcularının işlerine bakması gerektiğini söyledi. İlgili Haberi Oku