SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Flaş gelişme! Volkan Şen’den Galatasaray sorusuna olumlu cevap! ‘İnşallah…’

Fenerbahçe ile sözleşmesini fesheden milli oyuncu, Milliyet gazetesinden Nevzat Dindar’ın “Galatasaray’dan teklif gelirse ne düşünürsün?” sorusuna “İnşallah ilgileri vardır. Seve seve gelirim” yanıtını verdi.

Güncellenme: 08:56, 13/07/2017
Flaş gelişme! Volkan Şen’den Galatasaray sorusuna olumlu cevap! ‘İnşallah…’

Milliyet gazetesinden Nevzat Dindar’ın haberi şu şekilde…

‘Fenerbahçe ile yollarını ayıran Volkan Şen, Galatasaray forması giyebileceği mesajını verdi…

Yer: Atatürk Havalimanı Dış Terminali CİP Salonu. Saat: 06.20.. Galatasaray'ın Östersunds maçını izlemek üzere Stockholm seyahati için bekliyorum.

Birden Volkan Şen'i yan masada gördüm. İki de arkadaşı yanındaydı. “Hayırdır yurt dışına mı transfer oluyorsun?” sorumuza, “Eşim Yunanistan'da. Onun yanına gidiyorum” yanıtını verdi.

Transfer için beklemede olduğunu belirten tecrübeli futbolcu, bireysel çalışmalar yaptığını söyledi. Volkan Şen'i çok hırslı ve iddialı gördüm. Yeni sezon için bireysel olarak hazırlandığını belirten 30 yaşındaki futbolcu, “Yurt içinden ve dışından teklifler alıyorum. Volkan Şen'in kim olduğunu tekrar herkese göstermek istiyorum” diye konuştu.

Dünden razı

“Volkan Galatasaray'dan teklif gelse ne düşünürsün? Bu konu bazı çevreler tarafından dillendiriliyor da..” dememiz üzerine bombayı patlattı…

Volkan meğer dünden razıymış Galatasaray'a gelmeye… Yanıtı “İnşallah ilgileri vardır. Seve seve gelirim” oldu.

Volkan Şen, 2 sene önce Bursaspor formasıyla Galatasaray'a karşı oynadığı maçı ise unutamadığını belirtip, “Çok iyi oynamıştım ama kırmızı kart gördüm ve maç benim yüzümden 2-2 bitti” diyerek sözlerini tamamladı.’

İLGİLİ HABER Östersunds-Galatasaray maçı saat kaçta hangi kanalda? Östersunds-Galatasaray maçı saat kaçta hangi kanalda?

Yayınlanma Tarihi:08:47,