SÖZCÜ PLUS GİRİŞ
Arda Turan Pique’yi kendine benzetti

Arda Turan Pique’yi kendine benzetti

Barcelona'nın yeni sponsoru Rakuten'in etkinliği için Tokyo'da bulunan Arda Turan, sosyal medya paylaşımlarıyla dikkat çekiyor.

Barcelona’nın yeni sponsoru Rakuten’in etkinliği için Tokyo’da bulunan Arda Turan, sosyal medya paylaşımlarıyla dikkat çekiyor. Pique, Neymar ve Messi’le birlikte Japonya’da olan başarılı futbolcu, oldukça mutlu görünüyor.

Şaka yapmayı da ihmal etmeyen Arda Turan’ın Instagram’da yayınladığı Hikaye İspanyol basınının ilgisini çekti. Yeni saç ve sakalıyla Arda Turan’a benzeyen Gerard Pique’yle çekilmiş bir fotoğrafını paylaşan futbolcu altına da ‘Yeni Arda’ yazdı.

Bu arada bütün oyuncular bir basın toplantısına katıldı.

Burada konuşan Arda Turan, yeni sezon için motive olduğunu söylerken yeni hocası için ‘O daima kazanmak istiyor. İyi bir koç olduğunu düşünüyorum” dedi

Öte yandan Arda Turan, Tokyo’da ziyaret ettiği Gonpachi adlı restoranı takipçilerine tavsiye etti.

Bu restoran ünlü Kill Bill filminin en kanlı sahnesinin çekildiği mekan olarak biliniyor ve artık Tokyo’da Kill Bill restoranı diye de anılıyor.

12 Temmuz 2017 İspanyollar Arda Turan için Barcelona`ya yüklendi! `Hani satılacaktı!` Barcelona yeni sezon hazırlıklarına bugün başlarken yeni sponsor Rakuten'in etkinliği için Japonya'ya giden Lionel Messi, Neymar, Gerard Pique ve Arda Turan ilk antrenmanda yer almayacak. İlgili Haberi Oku