SÖZCÜ PLUS GİRİŞ
Wesley Sneijder’den Galatasaray’a FIFA tehdidi!

Wesley Sneijder’den Galatasaray’a FIFA tehdidi!

Galatasaray ve Wesley Sneijder arasındaki krizde Hollandalı yıldızın FIFA kozunu öne sürdüğü belirtildi.

Dursun Özbek yönetiminin bonservisini bedavaya verip 5 milyon euro'yu bulan yıllık ücretinden kurtularak göndermek istediği Sneijder, bu rakama yaklaşan kulüp bulamayınca ilk görüşmede “Bir yıllık ücretimi ödeyin, yoksa ayrılmam” diyerek resti çekmişti. Dursun Özbek yönetimi ise geçen sezon sarı kart cezaları nedeniyle kesilen astronomik cezaları (2 milyon euro'ya yakın olduğu iddia ediliyor) masaya sürmüştü.

Taraftar desteğini de arkasına alarak yönetimi köşeye sıkıştıran Sneijder'ın menajeri ve avukatının, bu cezanın yürürlüğe koyulması halinde bunun kurallara aykırı olduğunu belirterek, konuyu FIFA'ya taşıyacaklarını ilettikleri ortaya çıktı. Dursun Özbek yönetimi, sözleşmesindeki ağır yaptırımlar nedeniyle Sneijder konusunda eli kolu bağlı bekliyor.

(Habertürk)

12 Temmuz 2017 Galatasaray`da 10 milyon euro`luk Igor Tudor kıyımı Transferde şu ana kadar Gomis, Belhanda ve Maicon'a imza attıran G.Saray, bir yandan da kaynak yaratmak için Igor Tudor'un takımda istemediği futbolcularla yolları ayırmanın çaresini arıyor. İlgili Haberi Oku