SÖZCÜ PLUS GİRİŞ
Volkan Şen’den transfer açıklaması!

Volkan Şen’den transfer açıklaması!

Fenerbahçe'den ayrılan Volkan Şen, açıklamalarda bulundu. Milli futbolcu, Türkiye'den hiçbir kulüple görüşmediklerini ve transferde önceliklerinin yurt dışı olduğunu söyledi.

Fenerbahçe ile karşılıklı anlaşarak sözleşmesini fesheden Volkan Şen ve menajeri Hakan Korkmaz, NTV Spor’a açıklamalarda bulundu.

Volkan Şen, transfer sürecini menajerinin yürüttüğünü söylerken, “Şu anda Türkiye’den teklif aldığımız veya görüştüğümüz hiçbir kulüp yok. Çıkan haberler gerçeği yansıtmıyor” dedi.

Transferde önceliklerinin yurt dışı olduğunu söyleyen menajer Hakan Korkmaz ise, “Çalışmalarımız sürüyor. En iyi seçeneğe karar vermeye çalışıyoruz” dedi.

Volkan Şen, Fenerbahçe ile karşılıklı anlaşarak yolları ayırdıklarını ve sarı-lacivertli kulüpte güzel günlerinin geçtiğini de sözlerine ekledi.

Fenerbahçe ile Volkan Şen geçtiğimiz günlerde karşılıklı olarak sözleşmeyi feshetmişti.

12 Temmuz 2017 Fenerbahçe`de Aykut Kocaman ve Salih Uçan görüşmesi gerçekleşti! Fenerbahçe'nin hocasI Aykut Kocaman, görüştüğü Salih Uçan'a, “Şu an sana karşı nötrüm. Kampı, hazırlık maçlarını, senin performansını ve takımın son durumunu görüp karar vereceğim” dedi. Salih'in çok özel bir performans sergilemesi halinde kalma şansı yakalayacağı belirlendi. İlgili Haberi Oku