SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Beşiktaş Marcelo’nun Lyon’a transferini KAP’a bildirdi! (Beşiktaş ne kadar kazanacak?)

Beşiktaş'ın başarılı stoperi Marcelo Lyon'da. Marcelo sağlık kontrolünden geçmek için bugün saat 15.00’te Lyon’a gidiyor.

Güncellenme: 15:51, 12/07/2017
Beşiktaş Marcelo’nun Lyon’a transferini KAP’a bildirdi! (Beşiktaş ne kadar kazanacak?)

Beşiktaş’ın Brezilyalı stoperi Marcelo Guedes 8.5 milyon euro karşılığında Fransız ekibi Lyon’da transfer oldu. Beşiktaş, 2016 yılında Hannover 96'dan 2 milyon euro’ya transfer ettiği Marcelo’dan 6.5 milyon euro kar etti. Brezilyalı stoper kendisini bir süredir kadrosuna katmak isteyen Fransız ekibi Lyon’un sağlık kontrolünden geçmek için bugün Fransa’ya gitti.

İLGİLİ HABER Pepe`nin forma numarası belli oldu Pepe`nin forma numarası belli oldu Beşiktaş Teknik Direktörü önceki gün yaptığı basın toplantısında Marcelo ile ilgili soruları şöyle yanıtlamıştı:“Sanki birileri tezgah mı hazırlıyor anlamıyorum. Marcelo'yu Lyon istiyor mu? İstiyor. İstediğimiz rakamı vermezlerse bu iş olmaz. İstediğimizi verirlerse, bu iş biter. Koyun satmıyoruz. Marcelo için bir rakam istiyoruz. Veriyorlar mı? Vermiyorlar. O zaman satmayız. Uzatmaya gerek yok. İhtiyacın varsa al, yoksa alma kardeşim. Aklım almıyor bazı transferleri”.

Beşiktaş, Marcelo’nun transferi konusunda Fransız ekibi Lyon ile görüşmelere başlandığını KAP’a bildirdi.

Yayınlanma Tarihi:12:40,