SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Son dakika! Beşiktaş’ta Anderson Talisca’dan kriz bitiren açıklama!

Anderson Talisca, Instagram hesabından yaptığı açıklamayla taraftara müjdeli haberi verdi. Talisca perşembe günü yola çıkıyor.

Güncellenme: 00:41, 12/07/2017
Son dakika! Beşiktaş’ta Anderson Talisca’dan kriz bitiren açıklama!

Beşiktaş’ta bir türlü sonuca bağlanamayan Anderson Talisca krizinde noktayı Brezilyalı futbolcu koydu. Talisca Instagram hesabından yaptığı açıklamayla soru işaretlerini giderdi. Talisca, perşembe günü yola çıkacağını ve derhal takıma katılacağını açıkladı.

Talisca, paylaşımında şu ifadelere yer verdi:

“Her şey yolunda ve perşembe günü dönüş yoluna çıkıyorum (13/07) Ve döner dönmez takıma katılmak için sabırsızlanıyorum. Sağlık sorunları dönüşümü geciktirdi ama sonuç olarak her şey iyi sonuçlandı, bu da beni hem güçlendirdi hem de önümüzdeki sezon için daha motive etti. Bu sezonun geçen sezondan daha iyi geçeceğinden hiç bir şüphem yok. Hazırlık kampının bireysel olarak ve takım için önemini çok iyi biliyorum ve yeşil sahalara ayak basmak için sabırsızlanıyorum! Bu sezon zafere gideceğimiz yolda Allah yar ve yardımcımız olsun.”

İşte o paylaşım:

Comunico a todos que, conforme acertado com o Besiktas, estarei retornando à Turquia na próxima quinta-feira (13/07) e, de imediato, me apresentarei para a tão esperada volta às atividades no clube. Felizmente, os problemas de saúde que me obrigaram a ficar um pouco mais no Brasil foram resolvidos e isso me deixa ainda mais fortalecido e animado para um temporada ainda melhor do que foi 2016/2017. Sei que a pré-temporada é de extrema importância para o atleta, individualmente, e para o time, como grupo. Por isso mesmo que estou muito ansioso para voltar logo aos gramados! Que Deus nos abençoe e nos guie para mais um ano de glórias! — Herşey yolunda ve perşembe günü dönüş yoluna çıkıyorum (13/07) Ve döner dönmez takıma katılmak için sabırsızlanıyorum. sağlık sorunları dönüşümü geciktirdi ama sonuç olarak herşey iyi sonuçlandı ,buda beni hem güçlendirdi hemde önümüzdeki sezon için daha motive etti .bu sezonun geçen sezondan daha iyi geçeceğinden hiç bir şüphem yok .Hazırlık kampının bireysel olarak ve takım için önemini çok iyi biliyorum ve yeşil sahalara ayak basmak için sabırsızlanıyorum! Bu sezon zafere gideceğimiz yolda Allah yar ve yardımcımız olsun. #beşiktaş #T10 #bjk #Tanarede Turquia