SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Östersund Başkanı Daniel Kindberg Galatasaray maçından ümitli

Galatasaray'ın UEFA Avrupa Lig'i ön eleme turunda yarın karşılaşacağı Ostersund antrenmanını basına açtı ve ve hazırlıklarını tamamladı. Antrenman öncesi Östersund Başkanı ve futbolcular DHA'nın sorularını yanıtladı.

Güncellenme: 13:36, 12/07/2017
Östersund Başkanı Daniel Kindberg Galatasaray maçından ümitli

Başkan Daniel Kindberg, “Heyecan verici bir karşılaşma olacak. Biz de heyecanlıyız..Maç saatini bekliyoruz. Avrupa Kupası’nda ilk kez oynayacağız bu yüzden heyecanımız bir kat daha artıyor. Galatasaray’ı ve futbolcuları çok yakından biliyor ve izliyoruz. 2 maçtan oluşan bir maç ama kazanacağız” dedi.

FUTBOLCULAR DA GALİBİYETTEN EMİN

Futbolculardan Saman Ghoddos ise,  “Galatasaray çok güçlü ve çok iyi bir takım  bizim sahamızda oynayacağımız için avantajlıyız. Sezonun ortasında olduğumuz ve Galatasaray’ın sezona başlamamış olması da çok iyi avantaj bizim için” diye konuştu.

Bir diğer futbolcu Alhaji Gero ise, “Bizim için çok büyük bir oyun olacak. Galatasaray çok büyük bir kulüp. Bir çok tanınmış iyi oyuncusu var. Onları televizyondan izliyorum. İlk maçta biz daha şanslıyız. İyi bir oyun olacak bizim içi. Maç bizim sahamızda oynamak için sabırsızlanıyoruz. Galibiyet bizim açımızdan büyük bir şans olacaktır.

İLGİLİ HABER Galatasaray`ı İsveç`te bekleyen 4 büyük tehlike! Galatasaray`ı İsveç`te bekleyen 4 büyük tehlike!

Yayınlanma Tarihi:13:22,