SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Galatasaray’da kampın yıldızı Igor Tudor

Yaptığı iki hazırlık maçında da tat vermeyen Galatasaray, yeni transferleriyle birlikte çalıştı. Sneijder’ın yokluğu hissedildi ancak kampa damgasını vuran yoğun idman temposu ve aldığı kararlarla Tudor oldu.

Güncellenme: 09:47, 12/07/2017
Galatasaray’da kampın yıldızı Igor Tudor

Galatasaray, 19 Haziran'da başladığı yeni sezon hazırlıklarının çalışmalarını İstanbul'da 11, Slovakya'da da 12 gün kamp yaparak sona erdirdi. UEFA Avrupa Ligi karşılaşması için İsveç'in Östersunds takımıyla yarın karşılaşacak olan sarı-kırmızılılar, erken form tutmak için sıkı bir periyoda girdi. Yeni transferler Belhanda, Gomis veMaicon'un dahil olduğu kampa Hakan Balta, De Jong ve Sneijder alınmadı.

İLGİLİ HABER Galatasaray`da Östersunds maçı öncesi korkutan Avrupa istatistiği Galatasaray`da Östersunds maçı öncesi korkutan Avrupa istatistiği

Sneijder tartışmalarının gölgesinde oynanan iki hazırlıkmaçını da penaltılardan attığı gollerle kazanan sarı-kırmızılılar hazır bir görüntü sergileyemedi. Belhanda ve Eren oynanan hazırlıkmaçında sakatlanırken,Hırvat çalıştırıcı disiplinsiz bulduğu Cavanda'yı da kamptan kovdu. Geçen sezon ön plana çıkan Bruma gibi bir isimdikkat çekmedi ancak kampın yıldızı yoğun idman temposu ve aldığı kararlar ile Tudor oldu.

İLGİLİ HABER Galatasaray`ı İsveç`te bekleyen 4 büyük tehlike! Galatasaray`ı İsveç`te bekleyen 4 büyük tehlike!

Son yıllarda G.Saray'da kaybolan disiplin, İgor Tudor ile geri geldi. Belki de Fatih Terim'den sonra sarı-kırmızılılarda ilk kez disiplin ve otorite sağlanmış durumda. Oyuncularının gözünün yaşına bakmayan Hırvat çalıştırıcı, huzursuzluk yaratan ya da kaytaran hiç kimseye müsamaha göstermiyor. Çalışmayı sevmeyen kimse formayı giyemeyecek.

Yayınlanma Tarihi:09:46,