SÖZCÜ PLUS GİRİŞ
Fenerbahçe’de Aykut Kocaman ve Salih Uçan görüşmesi gerçekleşti!

Fenerbahçe’de Aykut Kocaman ve Salih Uçan görüşmesi gerçekleşti!

Fenerbahçe'nin hocasI Aykut Kocaman, görüştüğü Salih Uçan'a, “Şu an sana karşı nötrüm. Kampı, hazırlık maçlarını, senin performansını ve takımın son durumunu görüp karar vereceğim” dedi. Salih’in çok özel bir performans sergilemesi halinde kalma şansı yakalayacağı belirlendi.

Fenerbahçe'de Salih Uçan'ın durumu hazırlık maçlarından sonra netlik kazanacak.Teknik Direktör Aykut Kocaman'ın 5 yıl önce takıma kazandırdığı 23 yaşındaki futbolcu, deneyimli hocanın ayrılmasıyla büyük bir düşüş yaşamış ve bir daha eski günlerine dönememişti. Kocaman'ın göreve dönmesiyle birlikte Salih için yeni bir fırsatın doğduğu yorumları yapılmıştı.

Ancak Aykut Kocaman, Salih'le ilgili nihai kararını vermedi. Daha önce yaptığı açıklamada genç futbolcunun son 4 yılda beklenen gelişimi gösteremediğini ifade ederek eleştirilerde bulunan Kocaman, Salih'le özel bir görüşme yaptı. Kocaman'ın yetenekli oyuncuyla yaptığı toplantıda, “Şu an sana karşı nötrüm. Kampı, hazırlık maçlarını, senin performansını ve takımın son durumunu görüp ona göre karar vereceğim” ifadelerini kullandığı belirtildi.

11 Temmuz 2017 Fenerbahçe, İsviçre`de ikinci kamp dönemine başladı Fenerbahçe ikinci kamp dönemine İsviçre'nin Lozan kentinde başladı. İlk çalışmasını gerçekleştiren Kanarya, yarın sabah antrenmanının ardından saat 20.30'da Sporting Lisbon'la karşı karşıya gelecek. İlgili Haberi Oku

Aykut Kocaman'ın bu net mesajına göre Salih'in kalması hem kişisel performansına hem de takım kadrosunun yapısına bağlı görünüyor. Ancak yetenekli oyuncunun yeni sezonda düzenli forma şansı bulması hiç kolay değil. Mehmet Topal, Josef, Alper, Ozan, Mehmet Ekici, Aatıf, Valbuena gibi isimlerin yanı sıra orta sahaya bir takviye daha yapılması planlanıyor.

Salih, İsviçre kampında ve hazırlık maçlarında çok özel bir performans sergileyerek, Aykut Kocaman'ın gözüne girerse takımda kalma şansı yakalayacak.

31 maçta oynadı

Salih Uçan geride bıraktığımız sezonda Türkiye Kupası'nda 14, Süper Lig'de 11 ve Avrupa'da 6 olmak üzere 31 maçta oynasa da, bu karşılaşmaların yalnızca bir kaçında iyi bir performans sergiledi.

(Skorer)

11 Temmuz 2017 Fenerbahçe`nin Alireza Beiranvand teklifi basına sızdı! İşte o belge... Fenerbahçe'nin Kameni'den önceki bir numaralı kaleci hedefi Alireza Beiranvand transferindeki detaylar ortaya çıktı. İlgili Haberi Oku