SÖZCÜ PLUS GİRİŞ
Beşiktaş’ın istediği Diego Costa’da akıl oyunları

Beşiktaş’ın istediği Diego Costa’da akıl oyunları

Beşiktaş taraftarının transferini çok istediği İspanyol golcünün Beşiktaşlı olması için öncelikle gelmek istemesi lazım. Sonrasında ise farklı formüller devreye girecek

Beşitkaş’a gelmesi için taraftarın yoğun şekilde kampanya yürüttüğü Diego Costa için yönetim pusuda. Chelsea'de kadroda düşünülmeyen İspanyol golcü, A.Madrid'e dönmek istiyor ama kulübün transfer yasağı nedeniyle ocak ayına kadar oynayamayacak. Beşiktaş bundan yararlanarak Costa'yı kiralama yollarını arıyor.

12 Temmuz 2017 Son dakika! Beşiktaş`ta Anderson Talisca`dan kriz bitiren açıklama! Anderson Talisca, Instagram hesabından yaptığı açıklamayla taraftara müjdeli haberi verdi. Talisca perşembe günü yola çıkıyor. İlgili Haberi Oku

Taraftarın kampanyasından etkilenen ve videolarını izleyen golcü ise buna rağmen Beşiktaş'a soğuk. Diego Costa “Tamam” derse, kiralama için şu formüller düşünülüyor.

1- Chelsea, 6 aylığına Beşiktaş'a kiralayacak, ocakta bonservisi Atletico'ya verecek. Ocakta Costa, Kartal'da kalmak isterse İspanyol ekibinden kiralanacak.

2- Chelsea'den 1 yıl kiralanacak, sezon sonu Atletico'ya gidecek. Yönetimin görevlendirdiği menajer Ahmet Bulut ile Jorge Mendes, Atletico'nun hocası Simeone ve Costa ile görüşerek ikna yollarını arayacak.