SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Eskişehirspor yeni başkanını buldu

Eskişehirspor nihayet başkanını buldu. Kültür ve Turizm Bakanı Nabi Avcı'nın krizde devreye girmesinin ardından Eskişehir Basket'in başkanı Sinan Özeçoğlu, 13 Temmuz'da yapılacak Genel Kurul'da başkan olacağını açıkladı.

Güncellenme: 00:42, 12/07/2017
Eskişehirspor yeni başkanını buldu

Uzunca bir süredir mali ve idari bir kriz yaşayan Eskişehirspor’da başkanlık koltuğu nihayet sahibini bulacak. Bu sezon Tahincioğlu Basketbol Süper Ligi’nde mücadele edecek olan Eskişehir Basket’in başarılı başkanı Sinan Özeçoğlu, 13 Temmuz’da yapılacak Genel Kurul’da başkan olacak.

Kültür ve Turizm Bakanı Nabi Avcı’nın Eskişehir ziyaretinde konuya el atmasıyla kriz çözülürken Eskişehir Anadolu Gazetesi’nin haberine göre Bakan Avcı, düğmeye bastı ve bir dizi görüşmenin ardından Özeçoğlu ikna edildi. Bugün gerçekleşen toplantıda fikir alışverişinin ardından Sinan Özeçoğlu kulüp için neler yapacaklarını açıkladı. Görüşmenin çok güzel geçtiğini söyleyen Özeçoğlu, “Güzel bir görüşme oldu. Herkesi bilgilendireceğiz” dedi.

İlerleyen saatlerde Sinan Özeçoğlu’nun başkan adaylığı Eskişehir Basket’in Twitter hesabından açıklandı. Yapılacak kongre ile birlikte 13 Temmuz'da Es Es'in yeni başkanı Sinan Özeçoğlu olacak. Öte yandan tüm gelişmelerin ardından, yeni sezonda Eskişehirspor’da sportif direktörlük görevine ise Önder Özen’in getirileceği iddia edildi.

İLGİLİ HABER Eskişehirspor taraftarlarından 52. kuruluş yıldönümü kutlaması Eskişehirspor taraftarlarından 52. kuruluş yıldönümü kutlaması

Yayınlanma Tarihi:23:25,