SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Robin van Persie düşündürüyor

Forvette genç Ahmethan haricinde alternatifi olmayan Hollandalı yıldız Robin van Persie, şu anda sadece 45 dakikayı kaldırabilecek fizik kondisyona sahip. Teknik heyet ise bu süreyi daha da yükseltmeye çabalıyor.

Güncellenme: 07:56, 11/07/2017
Robin van Persie düşündürüyor

Sakatlığı nedeniyle genç Ahmethan haricinde forvette alternatifsiz kalan Robin van Persie'nin, fizik kondisyon açısından henüz istenilen düzeyde olmadığı belirtildi. Teknik heyet, sakatlanmasının önüne geçmek için Hollandalı golcüye özel bir antrenman programı uyguluyor. RVP sadece 45 dakikayı kaldırabilecek fizik gücünde ve teknik heyetin hedefi bu süreyi daha da yukarıya taşımak.

İLGİLİ HABER Aykut Kocaman takımdaki sorunu buldu! Aykut Kocaman takımdaki sorunu buldu!

Van Persie, sakatlık riskine karşı İsviçre'deki hazırlık maçlarında belirli bir süre aralığında forma giyecek. Hollandalı yıldız da tekrar sakatlanmamak için idmanlarda dikkatli davranıyor, en küçük ağrıda çalışmayı bırakıyor. RVP ile özel bir görüşen Teknik Direktör Aykut Kocaman, “Takıma katkı sağlamak için çabanı görüyorum. Sen büyük bir golcüsün, bu sıkıntılı dönemde sana ihtiyacımız olacak” dedi.

Yayınlanma Tarihi:07:55,