SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Jeremain Lens’ten heyecanlandıran Fenerbahçe hamlesi!

Yeni sezonda hangi takımda forma giyeceği ve transferi yılan hikayesine dönen Hollandalı yıldız Jeremain Lens, sosyal medya hesabında yaptığı değişiklik ile sarı lacivertli taraftarları heyecanlandırdı

Güncellenme: 12:48, 11/07/2017
Jeremain Lens’ten heyecanlandıran Fenerbahçe hamlesi!

Geçtiğimiz sezon İngiltere’nin Sunderland takımından Fenerbahçe’ye kiralanan ve gösterdiği performans ile taraflı tarafsız herkesin beğenisini toplamayı başaran Jeremain Lens, bu transfer döneminin en gözde futbolcularından biri haline geldi. Oyuncunun ismi Beşiktaş ve Galatasaray ile de anıldı.

Henüz bu sezon hangi takımda forma giyeceği kesinleşmeyen Hollandalı yıldız Jeremain Lens’in sosyal medya hesabındaki profil fotoğrafını Fenerbahçe günlerinden bir fotoğraf ile değiştirmesi akıllara “Fenerbahçe ile anlaşmaya yakın mı?” sorularını akla getirdi. Profil fotoğrafının altında Fenerbahçe taraftarlarının yüzlerce ‘Geri dön’ temalı mesajı dikkat çekti.

İşte Jeremain Lens’in yeni güncellediği profil fotoğrafı…

Ayrıca Hollandalı yıldız Jeremain Lens, Türkiye’ye yeniden dönmek için hazırlık yapmaya başladığı, yakın çevresine Fenerbahçe’den “Evim” diye bahsettiği ve Türkiye’ye dönmek için sabırsızlandığı öğrenildi.

İLGİLİ HABER Fenerbahçe İsviçre`ye eksik gitti Fenerbahçe İsviçre`ye eksik gitti

Yayınlanma Tarihi:12:40,