SÖZCÜ PLUS GİRİŞ
Fenerbahçe, İsviçre’de ikinci kamp dönemine başladı

Fenerbahçe, İsviçre’de ikinci kamp dönemine başladı

Fenerbahçe ikinci kamp dönemine İsviçre'nin Lozan kentinde başladı. İlk çalışmasını gerçekleştiren Kanarya, yarın sabah antrenmanının ardından saat 20.30'da Sporting Lisbon'la karşı karşıya gelecek.

Fenerbahçe, yeni sezon hazırlıkları kapsamında ikinci kamp dönemi için İsviçre'nin Lozan şehrine giderek çalışmalara başladı.

Teknik Direktör Aykut Kocaman yönetimindeki antrenman, 1 saat 40 dakika sürdü. Koşu, ısınma ve koordinasyon hareketlerinin ardından, çift kale maç, bireysel ve taktiksel çalışmalarla antrenmanı tamamladı. Salih Uçan, Mehmet Ekici ve Fernandao çalışmalarını takımdan ayrı özel program dahilinde sürdürdü.

Fenerbahçe, yarın sabah saatlerinde yapacağı antrenmanın ardından Portekiz'in Sporting Lisbon takımıyla Censuy Stadı'nda bir hazırlık maçı yapacak. Karşılaşma TSİ 20.30'da başlayacak. 11 Temmuz 2017 Fenerbahçe İsviçre`ye eksik gitti Yeni sezon hazırlıklarını sürdüren Fenerbahçe, 2. etap kampı için İsviçre'nin Lozan kentine 7 eksikle gitti. Sarı-lacivertliler, 19 Temmuz'a kadar devam edecek olan kampta 4 hazırlık maçı yapacak. İlgili Haberi Oku