SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Topuk Yaylası’ndaki bir haftalık kampın ardından ilk hazırlık karşılaşmasına çıkan Fenerbahçe’de bazı oyuncuların insiyatif almaktan ve hata yapmaktan çekindiklerini belirleyen Kocaman’ın bu konuda bazı tedbirler alacağı öğrenildi. Geçtiğimiz sezonlarda alınan başarısız sonuçların ve seyirci baskısının takımdaki bazı isimlerin üzerinde psikolojik sıkıntılar yarattığını gören Aykut Kocaman’ın,İsviçre Kampından başlayarak oyuncuları ile bire bir toplantılar yapacağı bildirildi.

İLGİLİ HABER Guiza, 3. lig takımı Atletico Sanluqueno`ya transfer oldu Guiza, 3. lig takımı Atletico Sanluqueno`ya transfer oldu

TRANSFERDE DE ÇALIŞMALAR SÜRÜYOR

Transfer konusunda da yönetime raporunu sunan Kocaman’ın en az bir hatta iki forvet oyuncusuna ihtiyaç duyabileceklerini dile getirdiği gelen haberler arasında.

Sarı Lacivertli takımda Fernandao’nun dönüş tarihi belirsiz gözükürken, Brezilyalı’nın yokluğunda elde kalan tek isim olan Van Persie’nin de devamlılığı soru işaretleri oluşturuyor.

Forvet konusunda bir çok isimle temas halinde olan Fenerbahçe Yönetimi,finansal fairplay kapsamında kiralık ya da bonservisi elinde olan oyuncularla görüşüyor.

Orta sahanın sağına da takviye düşünen yönetim, Emre Mor için Dortmund Kulübünden gelecek yanıtı bekliyor.Alman Kulübünün kadrosundaki tüm oyuncularla ilgili talip olan kulüplere ay sonu cevap vereceklerini bildirdiği öğrenildi.

İLGİLİ HABER Obradovic, Euroleague`de  yılın coach`u seçildi! Obradovic, Euroleague`de yılın coach`u seçildi!

BeIN Sports

Yayınlanma Tarihi:15:38,