SÖZCÜ PLUS GİRİŞ
Annelerini karıştırıyor ama(!) Roberto Carlos 9. kez baba oldu

Annelerini karıştırıyor ama(!) Roberto Carlos 9. kez baba oldu

Yolu Fenerbahçe, Sivasspor ve Akhisar Belediye’den de geçen Brezilyalı efsane Roberto Carlos, 9. kez baba olma sevincini yaşadı. Roberto Carlos, son eşi Mariana ile birlikte yeni doğan kızlarına Marina ismini verirken akıllara İtalya’da verdiği bir röportajı getirdi.

6 farklı kadından 9. kez baba olma sevincini yaşayan Roberto Carlos, zamanında “Zor olan hangi çocuğumun hangi kadından olduğunu bilmek. 6 ya da 7 farklı kadından 8 tane çocuğum var. Hatırlamıyorum. Meksikalı, Macar, bir diğeri Brezilyalı. Yani 4 artı 2… Altı tane evet” ifadelerini kullanmıştı.

01 Haziran 2017 Roberto Carlos`tan 20 yıl sonra gelen frikik itirafı! Brezilya'nın yetiştirdiği en önemli sol beklerden biri olan Roberto Carlos, 3 Haziran 1997 yılında Fransa'ya attığı frikik golü ile ilgili çarpıcı bir itirafta bulundu. İlgili Haberi Oku

1996-2007 yıllar arası Madrid forması giyen efsane futbolcu, bugünlerde Real Madrid’in kulüp elçisi, kulüp resmi TV kanalında yorumcu ve genç takımlarda antrenör olarak görev yapıyor.

05 Temmuz 2017 Cristiano Ronaldo ve veliahtları! Real Madrid'in dünyaca ünlü yıldızı Cristiano Ronaldo, çocukları ile birlikte çekildiği bir fotoğrafı resmi hersabından yayınladı. Böylece Ronaldo ve çocukları ilk kez bir arada görüntülendi. İlgili Haberi Oku