SÖZCÜ PLUS GİRİŞ
Son dakika! Galatasaray’da Wesley Sneijder müjdeyi verdi!

Son dakika! Galatasaray’da Wesley Sneijder müjdeyi verdi!

Galatasaray'da gündemi meşgul eden Wesley Sneijder konusu çözüme yaklaşıyor. Hollandalı Twitter'dan yaptığı açıklamayla müjdeyi verdi. Sneijder, "Harika haber! Galatasaray nihayet sağlık kontrolüne girmemi ve Florya'da antrenmanlara başlamamı istedi" ifadelerini kullandı.

Yeni sezon öncesi Galatasaray’da arapsaçına dönen Wesley Sneijder sorununda yeni bir gelişme yaşandı. Taraftarların büyük bir kısmını heyecanlandıracak gelişmeyi Hollandalı yıldız açıkladı.

“Gidecek mi, kalacak mı, kime gidecek, nasıl kalacak” soruları arasında duruma yeni bir katman ekleyen Wesley Sneijder, Twitter hesabından bir videoyla yaptığı açıklamada şu ifadeleri kullandı:

“Harika haber! Galatasaray nihayet sağlık kontrolüne girmemi ve Florya’da antrenmanlara başlamamı istedi.”

Bu noktadan sonra Sneijder konusundaki yeni gelişmeler merakla bekleniyor ancak Hollandalı’nın bu açıklaması takımda yüksek ihtimalle kalacağı anlamına da gelebilir.

09 Temmuz 2017 Semih Kaya Sparta Prag`da! Galatasaray, Semih Kaya'nın transferi konusunda Sparta Prag kulübü ile anlaştı. İlgili Haberi Oku

09 Temmuz 2017 Eboue Galatasaray`ı eleştirdi! Sneijder'e yapılanları çok iyi anlıyorum... Galatasaray'ın eski yıldızı Emmanuel Eboue, Radyospor'da yayınlanan Transfer Gündemi programında Salim Manav'a konuştu. Eboue, çarpıcı açıklamalarda bulundu. İlgili Haberi Oku