SÖZCÜ PLUS GİRİŞ
Son dakika! Beşiktaş’ta Gökhan Töre şoku

Son dakika! Beşiktaş’ta Gökhan Töre şoku

Beşiktaş'ın yıldız oyuncusu Gökhan Töre sağ dizinden yaşadığı sakatlık nedeniyle ameliyat olacak ve yaklaşık 4 ay sahalardan uzak kalacak.

Yeni sezon hazırlıklarına devam eden Beşiktaş’a yıldız oyuncu Gökhan Töre’den şok bir haber geldi. Sağ dizinin kıkırdağında yaşadığı problem nedeniyle ameliyat olması beklenen milli futbolcu yaklaşık 4 ay sahalardan uzak kalacak.

Geçen sezon West Ham United’da da sol dizinden ameliyat olan yıldız kanat oyuncusu bir kez daha talihsizlik yaşarken sezonun ilk yarısını tamamen kaçıracak. Beşiktaş’ın bu üzücü olayla kanat transferi çalışmalarına da başlaması bekleniyor.

Töre’nin durumuyla ilgili kulüpten yapılan açıklama ise şu şekilde:

“Antrenmanda sakatlanan oyuncu Gökhan Töre’nin yapılan ortopedik muayene ve MR sonucunda sağ dizinde kıkırdak hasarı (lateral femoral kondilde) tespit edildi. Oyuncu geçen yıl diğer dizini ameliyat eden cerrahtan ikinci bir görüş almak üzere Almanya’ya gitti. En kısa sürede tedavi şekline karar verilecektir.”

09 Temmuz 2017 Beşiktaş kuvvet depoladı Beşiktaş, yeni sezon çalışmalarına Nevzat Demir Tesisleri'nde bu sabah salonda yaptığı antrenmanla devam etti. İlgili Haberi Oku

09 Temmuz 2017 Beşiktaş taraftarı Selena Gomez`i iknaya çalışıyor Beşiktaş taraftarının Diego Costa'yı Siyah-beyazlı ekibe gelmeye ikna etmek için Instagram'da başlattığı 'Come to Beşiktaş' harekatı dünya rekoruna dönüştü. Taraftarlar bununla da yetinmedi eski rekorun sahibi Selena Gomez'i de İstanbul'a gelmeye ikna etmeye çalışıyor. İlgili Haberi Oku