SÖZCÜ PLUS GİRİŞ
Gökhan Töre sakatlandı, transferde planlar değişti

Gökhan Töre sakatlandı, transferde planlar değişti

Yeni sezon hazırlıklarını sürdüren Beşiktaş'ta Gökhan Töre'nin şok sakatlığı transfer planlarını da değişecek. DHA'nın haberine göre kanat transferine yoğunlaşan Beşiktaş, Yusuf Erdoğan'ı renklerine bağlamak için çalışıyor.

Beşiktaş daha sezon başlamadan Gökhan Töre’den gelen sakatlık haberi ile sarsıldı. Geçtiğimiz sezon West Ham’da sol dizinden yaşadığı kıkırdak sakatlığının aynısını bu kez sağ dizinde yaşayan Töre, Almanya’da ameliyat olması halinde 3-6 ay arası sahalardan uzak kalacak. Bu da Gökhan Töre’nin ligin ilk yarısında oynamayacağı anlamına geliyor ve Töre’nin sakatlığı haliyle transfer planlarını da etkileyecek.

09 Temmuz 2017 Son dakika! Beşiktaş`ta Gökhan Töre şoku Beşiktaş'ın yıldız oyuncusu Gökhan Töre sağ dizinden yaşadığı sakatlık nedeniyle ameliyat olacak ve yaklaşık 4 ay sahalardan uzak kalacak. İlgili Haberi Oku

‘YUSUF ERDOĞAN’ GÖRÜŞMELERİ HIZLANIYOR

Alman doktordan ameliyat kararı çıkması halinde kanatlara mutlaka takviye yapma zorunluluğu doğacak olan siyah-beyazlılar, DHA’nın haberine göre ilk etapta görüşme halinde oldukları Trabzonsporlu Yusuf Erdoğan’ın transferini kısa sürede bitirmeye çalışacak. Teknik direktör Şenol Güneş’in gerekli görmesi halinde Yusuf haricinde kanatlarda oynayacak kiralık bir oyuncu transferi daha gündeme alınacak.

09 Temmuz 2017 Beşiktaş yeni sezon hazırlıklarını sürdürdü, Tolgay yorumuyla güldürdü Beşiktaş, yeni sezon hazırlıklarına Nevzat Demir Tesisleri'nde yaptığı antrenmanla devam etti. İlgili Haberi Oku