SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Gökhan Töre sakatlandı, transferde planlar değişti

Yeni sezon hazırlıklarını sürdüren Beşiktaş'ta Gökhan Töre'nin şok sakatlığı transfer planlarını da değişecek. DHA'nın haberine göre kanat transferine yoğunlaşan Beşiktaş, Yusuf Erdoğan'ı renklerine bağlamak için çalışıyor.

Güncellenme: 00:02, 10/07/2017
Gökhan Töre sakatlandı, transferde planlar değişti

Beşiktaş daha sezon başlamadan Gökhan Töre’den gelen sakatlık haberi ile sarsıldı. Geçtiğimiz sezon West Ham’da sol dizinden yaşadığı kıkırdak sakatlığının aynısını bu kez sağ dizinde yaşayan Töre, Almanya’da ameliyat olması halinde 3-6 ay arası sahalardan uzak kalacak. Bu da Gökhan Töre’nin ligin ilk yarısında oynamayacağı anlamına geliyor ve Töre’nin sakatlığı haliyle transfer planlarını da etkileyecek.

İLGİLİ HABER Son dakika! Beşiktaş`ta Gökhan Töre şoku Son dakika! Beşiktaş`ta Gökhan Töre şoku

‘YUSUF ERDOĞAN’ GÖRÜŞMELERİ HIZLANIYOR

Alman doktordan ameliyat kararı çıkması halinde kanatlara mutlaka takviye yapma zorunluluğu doğacak olan siyah-beyazlılar, DHA’nın haberine göre ilk etapta görüşme halinde oldukları Trabzonsporlu Yusuf Erdoğan’ın transferini kısa sürede bitirmeye çalışacak. Teknik direktör Şenol Güneş’in gerekli görmesi halinde Yusuf haricinde kanatlarda oynayacak kiralık bir oyuncu transferi daha gündeme alınacak.

İLGİLİ HABER Beşiktaş yeni sezon hazırlıklarını sürdürdü, Tolgay yorumuyla güldürdü Beşiktaş yeni sezon hazırlıklarını sürdürdü, Tolgay yorumuyla güldürdü

Yayınlanma Tarihi:23:48,