SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Beşiktaş yeni sezon hazırlıklarını sürdürdü, Tolgay yorumuyla güldürdü

Beşiktaş, yeni sezon hazırlıklarına Nevzat Demir Tesisleri’nde yaptığı antrenmanla devam etti.

Güncellenme: 21:53, 09/07/2017
Beşiktaş yeni sezon hazırlıklarını sürdürdü, Tolgay yorumuyla güldürdü

Yeni sezon hazırlıklarına Nevzat Demir Tesisleri’nde devam eden Beşiktaş’ta Teknik Direktör Şenol Güneş yönetiminde yapılan antrenman takım halinde yapılan ısınma koşuları, istasyon koşuları ve stretching çalışması ile başladı.

Top kontrolü, pas çalışması, dar alanda oyun ve kontrol pas çalışması yapıldı. Antrenman taktik programının yer aldığı uygulamalar, yarım sahada çift kale maç ve dar alanda yapılan 3’lü turnuva maçları ile sona erdi. Antrenmana Gökhan Töre, Pepe, Quaresma ve Talisca katılmadı. İLGİLİ HABER Son dakika! Beşiktaş`ta Gökhan Töre şoku Son dakika! Beşiktaş`ta Gökhan Töre şoku

Antrenmanın ardından Beşiktaş’ın resmi Instagram hesabında paylaşılan bir fotoğrafa Tolgay Arslan’ın yaptığı yorum görünleri güldürdü. Hesaptan “Antrenman maçını kazanan beyaz takımın sevinci…#Beşiktaş” ifadesiyle paylaşılan fotoğrafa Tolgay Arslan’dan yanıt geldi. Turnuvanın galibi olarak Tosic, Franco, Adriano, Tolga, Oğuzhan, Atiba ve Cenk’in takımı gösterilirken diğer takımda mücadele eden Tolgay, Instagram hesabının verdiği sonuca “Berabere bitti, bunlar fotoğraf çekildi” yorumunu bıraktı!