SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Volkan Şen gerçeği ortaya çıktı!

Fenerbahçe yönetimi, forma giymediğinde küsen, yeteri kadar katkı vermeyen ve geçen sezon Dick Advocaat'ın da sık sık eleştirdiği Volkan Şen'in alacaklarına karşılık sözleşmesini feshetti.

Güncellenme: 10:06, 08/07/2017
Volkan Şen gerçeği ortaya çıktı!

Fenerbahçe Yönetimi'nin sezon sonunda Volkan Şen ile yolları ayırmaya karar verdiği, bunu da tecrübeli oyuncuya bildirdiği ortaya çıktı.

Teknik Direktör Aykut Kocaman'ın da bu konuda onayını alan sarı-lacivertli yönetimin Volkan'ı takımda tutmak istememesinin ardından birçok sebep bulunduğu öğrenildi.

Milliyet’in haberine göre; İki sezondur forma giydiği Fenerbahçe'de çok istikrarsız bir grafik çizen tecrübeli futbolcunun, forma giymediğinde küsmesi ve sonradan oyuna girdiği maçlarda yeteri kadar katkı vermemesi, oyun içinde en küçük darbede abartılı şekilde kendini yere bırakması ve takımın ritmini kaybettirmesi, sürekli tekrarlayan sakatlıkları sabırları taşırdı. Tüm bunlara rağmen gittiği milli takımda daha coşkulu oynayan, ikili mücadelelerde sürekli ayakta kalmaya çalışan, sakat sakat forma giymeyi bile göze alan Volkan'ın sergilediği bu iki farklı tutum takımdan gönderilmesinin ana faktörünü oluşturdu. İLGİLİ HABER Mino Raiola`nın muhteşem yükselişi: Pizza dağıtıcılığından milyon dolarlık sözleşmelere... Mino Raiola`nın muhteşem yükselişi: Pizza dağıtıcılığından milyon dolarlık sözleşmelere...

TEPKİ GÖRMÜŞTÜ

Fenerbahçeli taraftarların da çoğunlukla tepkisini toplayan tecrübeli oyuncuyu, Advocaat da çoğu zaman eleştirmiş, özellikle her pozisyonda hakemden faul istemesine, el-kol hareketleri ile oyunu germesine, rakipleri ile sözlü ve fiziki diyaloglara girmesine tepki göstermişti…

Bu yüzden alacaklarına karşılık Şen'in sözleşmesi feshedildi. Beşiktaş'ın kapısını çalan ve eski hocası Şenol Güneş ile çalışmak istediğini bildiren Volkan'a şu ana kadar bir cevap verilmediği bildirildi.