SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Fenerbahçe’nin transfer politikasında UEFA ile yapılan anlaşma nedeniyle büyük bir değişim yaşanıyor. Sarı-lacivertli takım, geçmiş yıllardaki hatalara düşmek istemediği için yıldız isimler yerine takımın eksikleri tespit edip, bu doğrultuda nokta transferler yapıyor. Bu isimler de teknik heyet tarafından uzun zamandır takip edilen futbolcular. Mehmet Ekici, Valbuena ve Dirar'dan sonra Kameni'yi de kadroya katan Kanarya, forvet ve orta alanın sağına takviye yaparak transferi kapatmayı planlıyor.

İLGİLİ HABER Son dakika! Volkan Şen ve Fenerbahçe yollarını ayırdı Son dakika! Volkan Şen ve Fenerbahçe yollarını ayırdı

Orta alanın sağı için Lens ve Emre Mor düşünülüyor. Forvet hattı için ise Luciano Vietto, Fedor Smolov gibi isimler var. Ancak bu transferleri, kulüplerin kamp dönemi belirleyecek. Sarı-lacivertli yönetim, hem sağ açığı hem de forveti kiralamayı planlıyor. Lens için Sunderland, Emre Mor için Borussia Dortmund, Luciano Vietto için Atletico Madrid, Fedor Smolov için de Krasnodar'dan yanıt bekleniyor. Kjaer'in Milan'a gitmesi durumunda ise stopere takviye gündeme gelecek.