SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Feghouli adım adım Galatasaray’a

Galatasaray, Feghouli transferinde West Ham ile büyük oranda anlaştı. Kulübe 4.5 milyon Euro bonservis, yıldız isme ise 3 milyon Euro garanti ücret verilecek.

Güncellenme: 08:22, 08/07/2017
Feghouli adım adım Galatasaray’a

Galatasaray’ın yeni transferi netleşti. Uzun süredir kanat oyuncusu arayan Galatasaray, Sofiane Feghouli için yaptığı pazarlıklarda amacına ulaştı. Oyuncunun kulübü West Ham United'a 4.5 milyon Euro bonservis bedeli ödenecek. Bu rakam, taksitlerle İngiliz ekibine verilecek. İlk etapta İngiltere'de kalmak istediğini söyleyen Cezayirli futbolcu da ikna edildi. Feghouli, 3 yıllık kontratı karşılığı her sezon 3 milyon Euro kazanacak. Taraflar arasındaki ödeme planları ve kontrat detaylarının netleşmesiyle imzalar atılacak. Yıldız isim, West Ham'ın kampına da alınmadı.

İLGİLİ HABER Galatasaray`ın istediği Feghouli resti çekti kampa alınmadı! Galatasaray`ın istediği Feghouli resti çekti kampa alınmadı!

Belhanda, Gomis ve Maicon'da olduğu gibi Feghouli'nin İstanbul'a gelişi de gövde gösterisine dönüştürülecek. Taraftarın klasikleşen havaalanı şovu tekrarlanacak. 27 yaşındaki sağ kanat, tıpkı Belhanda gibi Fenerbahçe'nin de geçmiş yıllarda peşinde koştuğu bir isimdi. 2016'da Valencia'dan bedelsiz olarak West Ham'a gelen Feghouli, bu takımda 27 maça çıktı 4 gol atıp 3 de asist yaptı. Başarılı futbolcuya Fransa'dan da teklifler vardı

Yayınlanma Tarihi:08:18,