SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Antalyaspor’un kutlamalarında faciadan dönüldü

Antalyaspor tarafından düzenlenen '1 Meşale de Sen Yak" etkinliğinde faciadan kıl payı dönüldü. Yaklaşık 5 bin Antalyaspor taraftarının yaktığı meşaleler nedeniyle 3 ayrı noktada yangın çıktı.

Güncellenme: 10:50, 08/07/2017
Antalyaspor’un kutlamalarında faciadan dönüldü

Sosyal medya aracılığıyla düzenlenen “07.07.2017 Antalyasporlular Günü. 1 Meşale de Sen Yak” etkinliğine katılan Antalyasporlu taraftarlar Konyaaltı varyantında bir araya geldi. Varyant ve Konyaaltı Sahili’ne sıralanan yaklaşık 5 bin taraftar, tezahüratlar eşliğinde aynı anda meşale yaktı. Meşale ve havai fişek gösterisi renkli görüntülere sahne oldu. Bu sırada taraftarların meşalelerinden çıkan kıvılcım nedeniyle Konyaaltı Falezleri’ndeki 3 ayrı noktadaki ot ve çalılar tutuştu.

İLGİLİ HABER Vurgun haberinden sonra gazeteci Atilla Türker`e menajerlerden tehdit! Vurgun haberinden sonra gazeteci Atilla Türker`e menajerlerden tehdit!

Rüzgar nedeniyle kısa sürede büyüyen alevler, olay yerine çağrılan 4 itfaiye ekibi tarafından yaklaşık yarım saatlik çalışma sonucu söndürüldü. Antalyasporlu taraftarlar da yangını söndürme çalışmalarına yardım etti. Bölgede bir süre tezahüratta bulunan Antalyasporlu taraftarlar, daha sonra dağıldı.

Yayınlanma Tarihi:09:04,