SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Ahmet Bulut: 100 milyon euro’luk adam!

Son dönemde adını sıkça duyduğumuz futbolcu menajeri Ahmet Bulut, imza attırdığı yıldızlardan aldığı pay ile servetini katladı.

Güncellenme: 08:37, 08/07/2017
Ahmet Bulut: 100 milyon euro’luk adam!

Beşiktaş’a Pepe'yi getiren ünlü menajer Ahmet Bulut, temsilciliğini yaptığı futbolcular ve aldığı komisyonlar sayesinde başarı basamaklarını hızla çıkıyor. Kendi tabiriyle ‘Türkiye'nin en kötü kalecisi' olan Bulut, 1992'de Fenerbahçe ile deneme antrenmanlarına çıkıp bir yıl sonra Galatasaray'a imza atmıştı. Bulut, Cimbom'da Hayrettin'in yedeği olarak pek forma şansı bulamasa da, ev arkadaşı Okan Buruk'un teklifi ile 2000 yılında Emre Belözoğlu'nun menajeri olarak başladığı yeni kariyerinde ‘yıldız'laştı.

İLGİLİ HABER `Tolgay Arslan`ı sat Mendes` `Tolgay Arslan`ı sat Mendes`

Okan ve Emre'nin Inter'e, Fatih Akyel'in de Mallorca'ya transferi ile başlayan kartopu, kısa sürede çığa dönüştü. Şu anda Arda Turan, Emre Çolak, Ozan Tufan, Volkan Babacan, Emre Belözoğlu ve Gökhan Gönül gibi 60'ya yakın önemli futbolcuya danışmanlık yapan Ahmet Bulut'un oyuncularının piyasa değeri 100 milyon Euro'yu geçmiş durumda. Bulut, Jorge Mendes başta olmak üzere kurduğu sıkı ilişkiler sayesinde dünyada da tanınan bir isim.

Yayınlanma Tarihi:08:36,