SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Minik Sunderland taraftarı Bradley Lowery kansere karşı verdiği savaşı kaybetti

Nöroblastom (çoçukluk çağında görülen otonom sinir sistemi tümörü) ile mücadele eden 6 yaşındaki Sunderland taraftarı Bradley Lowery, yaşamını yitirdi. Minik Bradley, hayranı olduğu Jermaine Defoe ve Sunderland kulübü ile nöroblastom hakkında dünya çapında farkındalık yaratmayı başarmıştı.

Güncellenme: 19:20, 07/07/2017
Minik Sunderland taraftarı Bradley Lowery kansere karşı verdiği savaşı kaybetti

Dünyayı yasa boğan haber İngiltere’den geldi. Uzun zamandır kanser tedavisi gören 6 yaşındaki Sunderland taraftarı ve Jermaine Defoe hayranı Bradley Lowery’nin minik bedeni kanserle verdiği mücadelede yenik düştü.

Hayatını kaybeden Lowery, hayranı olduğu Defoe ile buluşmasıyla gündeme gelmiş ve yürekleri ısıtırken nöroblastom (çoçukluk çağında görülen otonom sinir sistemi tümörü) hakkında da dünya çapında farkındalık yaratmayı başarmıştı.

Lowery’nin ailesi acı haberi Facebook üzerinden duyurdu: “Cesur oğlum 07/07/2017’de saat 13.35’te annesi ve babasının kollarında ailesinin yanında meleklerle gitti. O bizim küçük süper kahramanımızdı ve büyük bir savaş verdi ancak demek ki aramızdan ayrılması gerekiyormuş. Kalbimizin ne kadar kırıldığını anlatmaya söz bulamıyoruz. Desteğiniz ve güzel sözleriniz için hepinize çok teşekkür ediyoruz. Meleklerle göklerde rahat uyu oğlum.”

İLGİLİ HABER Bradley Lowery hayali Defoe`ye sarılıp rüyalara daldı! Bradley Lowery hayali Defoe`ye sarılıp rüyalara daldı!

İLGİLİ HABER Athletic Bilbao`da Alvarez`e büyük destek! Athletic Bilbao`da Alvarez`e büyük destek!

Yayınlanma Tarihi:18:45,