SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Mehmet Demirkol’dan Wesley Sneijder yorumu: Sneijder’in ruhu…

Mehmet Demirkol, NTV Spor'da katıldığı programda Wesley Sneijder sürecini yorumladı. Demirkol, "Sneijder yerine onun seviyesinde oyuncu alamazsanız, Sneijder'in ruhu Türk Telekom Stadı'nın üzerinde dolaşır" dedi.

Güncellenme: 22:20, 07/07/2017

Spor Toto Süper Lig’de yeni sezona flaş transferlerle giren ve yola şampiyonluk parolasıyla çıkan Galatasaray’da var olan en büyük sorun Wesley Sneijder olarak öne çıkıyor.

NTV Spor’un haberine göre; yıldız 10 numaranın ismi UEFA’ya verilen listede yer almıyor. Çalışmalarına İstanbul’da Florya Metin Oktay Tesisleri’nde devam eden Sneijder’in takımdan gönderilmesine kesin gözüyle bakılıyor. Taraftarın büyük bir çoğunluğu bu hamleye hiç sıcak bakmazken yorumcu Mehmet Demirkol da NTV Spor’da katıldığı bir yayında konuyla ilgili yorumlarda bulundu.

Demirkol, “Sneijder yerine onun seviyesinde -örneğin Robben- oyuncu alamazsanız, Sneijder’in ruhu Türk Telekom Stadı’nın üzerinde dolaşır. Hatta şampiyon bile olsanız ‘bir de Sneijder olsaydı’ diyenler olacaktır” ifadesiyle yönetimi uyarırken “Sinan Güler ve Ergin Ataman ayrıldıktan sonra marka olarak Muslera’yla birlikte bir tek Sneijder kaldı takımda ve havaalanı karşılaması da bunu gösteriyor” dedi.

Yayınlanma Tarihi:22:13,