SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Gayriresmi transfer komitesi: Come to Beşiktaş

Beşiktaş'ın son transferi Pepe'nin imza töreninde itiraf ettiği taraftar etkisi, Diego Costa'da da kendisini gösterebilir! Çünkü siyah-beyazlı taraftarların yeni hedefi golcü oyuncu...

Semih KALKAN
Güncellenme: 13:53, 07/07/2017
Gayriresmi transfer komitesi: Come to Beşiktaş

Beşiktaş taraftarı sosyal medyada etkisini göstermeye devam ediyor. Siyah-beyazlılar geçen sezondan bu yana transfer haberlerinin çıktığı ve takımlarında görmek istediği oyunculara sosyal medya aracılığıyla ulaşıyor.

Pepe’ye Instagram’dan “Come to Beşiktaş” (Beşiktaş’a gel) mesajı gönderen Beşiktaşlı taraftarlara, Portekizli yıldız imza töreninde ayrı bir paragraf açmıştı. Transferde yönetim kadar emek harcayan “Come To Beşiktaş hareketi” kimi zaman yönetimden bağımsız olarak hedef de belirliyor.  Bu anlamda son isim ise Diego Costa!

İLGİLİ HABER Beşiktaş taraftarı Fenerbahçe`ye transfer yapıyor: Come to Fenerbahçe Beşiktaş taraftarı Fenerbahçe`ye transfer yapıyor: Come to Fenerbahçe

Chelsea’de istenmeyen Costa’nın takımdan ayrılması kesin. Spor medyasında Costa’nın ismi Beşiktaş ile de anılınca “Come To Beşiktaş” fırtınası başladı. Pepe’nin menajeri Jorge Mendes’e bağlı olan Costa’ya, Beşiktaşlı taraftarlar saniyede 5 ile 15 arası mesaj gönderiyor! Instagram’da paylaştığı son fotoğrafa 118 bin ‘like’ gelirken, yorum sayısı ise 700 bine yaklaştı. (Bu haberi okuduğunuzda sayı çok daha yüksek olacak)

Aşağıdaki videoda yorum sayısı artış hızının kısa bir örneğini görebilirsiniz.

 

Yayınlanma Tarihi:13:31,