SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Fenerbahçe’nin transfer planı… Ozan Tufan ve Kjaer…

Yeni transfer yapabilmek için oyuncu satması gereken Fenerbahçe, Ozan Tufan ve Simon Kjaer'e gelecek teklifleri değerlendirme kararı aldı.

Güncellenme: 09:11, 07/07/2017
Fenerbahçe’nin transfer planı… Ozan Tufan ve Kjaer…

UEFA’nın Finansal Fair Play kriterlerine takılan Fenerbahçe, transfer yapabilmek için oyuncu satmak zorunda… Satış listesine konan Volkan Şen ve Gregory van der Wiel’e henüz talip çıkmaması, Fenerbahçe yönetimini yeni arayışlara itiyor. Ozan Tufan ve Simon Kjaer’e teklif gelmesi halinde iki futbolcunun da satılması gündemde… Kjaer için İtalyan devi Milan devrede… Çizme temsilcisinin, Danimarkalı stoperin bonservisine 12 milyon Euro vermeye hazır olduğu konuşuluyor. Kjaer’in menaceri Mikkel Beck, Milan’la görüşme halinde… Ancak Fenerbahçe cephesi, kendilerine henüz bu konuyla ilgili resmi bir teklifin gelmediğini belirtiyor.

İLGİLİ HABER Rıdvan Dilmen: `Volkan duygularını kendine saklasın!` Rıdvan Dilmen: `Volkan duygularını kendine saklasın!`

Diğer tarafta teknik direktör Aykut Kocaman’ın yeni sezon planlarında ikinci plana attığı Ozan Tufan’a da ciddi tekliflerin geldiği ifade edildi. Sarı-lacivertliler’de geçen sezon beklentilerin uzağında kalan Ozan’ı, İspanya’dan Valencia istiyor. Siyah-Beyazlı ekibin, 22 yaşındaki orta saha oyuncusu için 15 milyon Euro’yu gözden çıkardığı belirtiliyor.

Fenerbahçe ise hem Kjaer hem de Ozan için konuşulan bu rakamların resmi olarak kağıda dökülmesini bekliyor. Eğer bu gerçekleşirse, satışa hemen onay verilecek.

Fanatik

Yayınlanma Tarihi:09:10,