SÖZCÜ PLUS GİRİŞ
Diego Costa, Beşiktaş’ın videosunu beğendi, taraftar heyecanlandı

Diego Costa, Beşiktaş’ın videosunu beğendi, taraftar heyecanlandı

Beşiktaş taraftarının "Come to Beşiktaş" çılgınlığı Pepe'nin ardından Diego Costa'da da etkisini göstermiş gibi duruyor. Costa, Instagram'da Beşiktaş'ın resmi hesabından paylaştığı şampiyonluk videosunu beğendi, taraftar oldukça heyecanlandı.

Pepe transferiyle gündemi değiştiren Beşiktaş’ta taraftar çıtayı yükseltiyor. “Come to Beşiktaş” ekibiyle Diego Costa’ya yüklenen taraftar yıldız golcünün dikkatini çekmeyi başardı.

Instagram’da oyuncunun paylaşımlarını yorum yağmuruna tutan Beşiktaş taraftarları bir noktada başarıya ulaşmış oldu! Beşiktaş’ın 15. şampiyonluk kutlamalarında teknelerle Boğaz’dan stada gelişini gösteren ve siyah-beyazlıların resmi Instagram sayfasından paylaşılan videoyu 28 yaşındaki golcü de beğendi.

Bunu öğrenen taraftarlar videonun altını da “Come to Beşiktaş” yorumlarıyla doldururken Costa’nın bu beğenisi taraftarlar arasında büyük bir heyecan yarattı.

#Beşiktaş Şampiyonluk Donanması #şampiyONBEŞiktaş

A post shared by Beşiktaş JK (@besiktas) on

07 Temmuz 2017 Gayriresmi transfer komitesi: Come to Beşiktaş Beşiktaş'ın son transferi Pepe'nin imza töreninde itiraf ettiği taraftar etkisi, Diego Costa'da da kendisini gösterebilir! Çünkü siyah-beyazlı taraftarların yeni hedefi golcü oyuncu... İlgili Haberi Oku