SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Wesley Sneijder’den şok hareket! Galatasaray’ı sildi!

Wesley Sneijder, sosyal medya hesaplarından Galatasaray'a dair bilgileri sildi. Hollandalı'nın bu hareketi kesin ayrılık olarak yorumlandı.

Güncellenme: 08:44, 06/07/2017
Wesley Sneijder’den şok hareket! Galatasaray’ı sildi!

Galatasaray ile sözleşmesinin feshi konusunda görüşmelerini sürdüren Wesley Sneijder’den şok bir hamle geldi. Taraftarın sevgilisi olan Hollandalı, sosyal medyadan Galatasaray ile ilgili tüm bilgileri sildi. Galatasaray hesabını ise hala takipte tutan yıldız oyuncunun bu hareketi, “Galatasaray’dan kesin olarak ayrıldı” yorumlarını beraberinde getirdi. Sarı-kırmızılı kulüp ve Sneijder’in menajeri Guido Albers’in karşılıklı görüşmesinde taraftar uzlaşıya varamamıştı.

İLGİLİ HABER Galatasaray`dan sürpriz kaleci atağı! Galatasaray`dan sürpriz kaleci atağı!

Sneijder cephesi, yıllık ücreti olan 4.5 milyon Euro’yu artı bonservisini isterken yönetim de Hollandalı’nın aldığı disiplin cezalarını talep etti. Karşılıklı anlaşmazlıklardan dolayı görüşme ertelendi. Sneijder’in bu son hareketi yıldız oyuncunun Galatasaray’ı kafasında sildiğinin işareti oldu.

DÜN SABAH TOPLANTI YAPILMIŞTI

Galatasaray yönetimi ile Sneijder arasında dün sabah saatlerinde Dursun Özbek’in sahip olduğu otelde toplantı gerçekleşti. Toplantıya Galatasaray Başkanı Dursun Özbek, Futbol Direktörü Cenk Ergün, Wesley Sneijder, Hollandalı futbolcunun menajeri Guido Albers ile her iki tarafında avukatları katıldı. Taraflar, sabah yapılan toplantıda fikir alışverişinde bulunarak, akşam ikinci bir toplantı yapılmasını planladı. Ancak akşam yapılması planlanan toplantı ertelendi.

Hürriyet

Yayınlanma Tarihi:08:14,