SÖZCÜ PLUS GİRİŞ
Mahmut Uslu’dan flaş Jeremain Lens açıklaması!

Mahmut Uslu’dan flaş Jeremain Lens açıklaması!

Fenerbahçe Genel Sekreteri ve Basın Sözcüsü Mahmut Uslu, Jeremain Lens'in transferiyle ilgili "Menajeri ile 5-6 kez konuştuk. Başta yüksekten uçuyorlardı. Şimdi istediğimiz seviyeye geldi. Ama Sunderland'in çözülmesi lazım" dedi.

Milliyet’in haberine göre; Fenerbahçe Genel Sekreteri ve Basın Sözcüsü Mahmut Uslu’dan flaş Lens açıklaması geldi.

Uslu, “Lens’in menajeri ile 5-6 kez konuştuk. Başta yüksekten uçuyorlardı. Şimdi istediğimiz seviyeye geldi. Ama kulübü Sunderland’in çözülmesi lazım” dedi.

06 Temmuz 2017 Aykut Kocaman ve Jeremain Lens`in açıklamaları kafa karıştırdı! İlgili Haberi Oku

Lens, Fox Sport’a konuşmuştu

Lens, Fox Sports’a yaptığı son açıklamada şu ifadeleri kullanmıştı: “Somut bir şey olana kadar Sunderland’in oyuncusuyum. Burada 2 yıl daha kontratım var. Çok çalışıp elimden gelenin en iyisini yapacağım. Ancak başka bir takıma gitmek istiyorum. Fenerbahçe somut bir teklif yapsaydı yeniden orada oynardım. Teklif gelmemesinin nedenini bilmiyorum. Resmi bir teklif yok.”

“Fenerbahçe’nin beni alması için birilerini satması gerekiyor”

“Her şeyin netleşmesini istiyorum. Gözüken o ki, Fenerbahçe’nin beni alması için birilerini satması gerekiyor. Medyada Fenerbahçe’nin beni istediğini okuyorum, fakat cevap verebileceğim bir teklif gelmedi. Fenerbahçe’ye geri dönmek isterim ancak harekete geçmezlerse diğer kulüplerle de ciddi bir şekilde görüşebilirim. Hollanda Ligi’ne dönmeyi şu an için düşünmüyorum.”

06 Temmuz 2017 Volkan Demirel`den imza töreninde flaş Galatasaray açıklaması! Fenerbahçe, yeni transferleri Nabil Dirar, Carlos Kameni ve sözleşme yenilen oyuncuları Volkan Demirel ve Hasan Ali Kaldırım için imza töreni düzenledi. İlgili Haberi Oku