SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Mahmut Uslu’dan flaş Jeremain Lens açıklaması!

Fenerbahçe Genel Sekreteri ve Basın Sözcüsü Mahmut Uslu, Jeremain Lens'in transferiyle ilgili "Menajeri ile 5-6 kez konuştuk. Başta yüksekten uçuyorlardı. Şimdi istediğimiz seviyeye geldi. Ama Sunderland'in çözülmesi lazım" dedi.

Güncellenme: 14:43, 06/07/2017
Mahmut Uslu’dan flaş Jeremain Lens açıklaması!

Milliyet’in haberine göre; Fenerbahçe Genel Sekreteri ve Basın Sözcüsü Mahmut Uslu’dan flaş Lens açıklaması geldi.

Uslu, “Lens’in menajeri ile 5-6 kez konuştuk. Başta yüksekten uçuyorlardı. Şimdi istediğimiz seviyeye geldi. Ama kulübü Sunderland’in çözülmesi lazım” dedi.

İLGİLİ HABER Aykut Kocaman ve Jeremain Lens`in açıklamaları kafa karıştırdı! Aykut Kocaman ve Jeremain Lens`in açıklamaları kafa karıştırdı!

Lens, Fox Sport’a konuşmuştu

Lens, Fox Sports’a yaptığı son açıklamada şu ifadeleri kullanmıştı: “Somut bir şey olana kadar Sunderland’in oyuncusuyum. Burada 2 yıl daha kontratım var. Çok çalışıp elimden gelenin en iyisini yapacağım. Ancak başka bir takıma gitmek istiyorum. Fenerbahçe somut bir teklif yapsaydı yeniden orada oynardım. Teklif gelmemesinin nedenini bilmiyorum. Resmi bir teklif yok.”

“Fenerbahçe’nin beni alması için birilerini satması gerekiyor”

“Her şeyin netleşmesini istiyorum. Gözüken o ki, Fenerbahçe’nin beni alması için birilerini satması gerekiyor. Medyada Fenerbahçe’nin beni istediğini okuyorum, fakat cevap verebileceğim bir teklif gelmedi. Fenerbahçe’ye geri dönmek isterim ancak harekete geçmezlerse diğer kulüplerle de ciddi bir şekilde görüşebilirim. Hollanda Ligi’ne dönmeyi şu an için düşünmüyorum.”

İLGİLİ HABER Volkan Demirel`den imza töreninde flaş Galatasaray açıklaması! Volkan Demirel`den imza töreninde flaş Galatasaray açıklaması!