SÖZCÜ PLUS GİRİŞ
İpek Soylu’ya Wimbledon’da büyük ilgi

İpek Soylu’ya Wimbledon’da büyük ilgi

Wimbledon'da çift kadınlarda partneriyle ikinci tura yükselen İpek Soylu, karşılaşmanın ardından izleyicilerin yoğun ilgisiyle karşılaştı.

Teniste sezonun üçüncü ve en prestijli Grand Slam’i olan Wimbledon’da ülkemizi temsil eden tek tenisçi İpek Soylu çift kadınlarda ikinci tura yükseldi. İnanılmaz bir performans sergileyen Soylu, karşılaşma sonunda Wimbledon’da kendisini izleyenlerin yoğun ilgisiyle karşılaştı. Soylu ile fotoğraf çektirmek isteyenler kort önünde uzun kuyruklar oluşturdu.

Wimbledon’ın 4. gününde çift kadınlarda partneri Taylandlı Varatchaya Wongteanchai ile Mandy Minella ve Anastasija Sevastova çiftini 6-1 ve 7-6’lık setlerle yenen İpek Soylu partneriyle adını ikinci tura yazdırmayı başardı.

Partneriyle birlikte harika bir performans sergileyen Soylu’nun maçını büyük bir izleyici topluluğu takip etti. Karşılaşma sonunda kendisini tebrik etmek isteyenlerin büyük ilgisiyle karşılaşan Soylu, şaşkınlığını gizleyemezken; hem sonuçtan hem de kendisine gösterilen ilgiden büyük sevinç duyduğunu ifade etti. 06 Temmuz 2017 Wimbledon`ın havlu mağduru çocuğu bulundu! Wimbledon'da oynadığı ilk tur maçında Christian Garin'i eleyen Jack Sock, havlusunu almak için büyük mücadele verip başarısız olan minik taraftarı bulmak için uğraşıyordu. Ve bu hikaye sosyal medyanın gücü sayesinde mutlu sonla bitti. İlgili Haberi Oku