SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

İpek Soylu’ya Wimbledon’da büyük ilgi

Wimbledon'da çift kadınlarda partneriyle ikinci tura yükselen İpek Soylu, karşılaşmanın ardından izleyicilerin yoğun ilgisiyle karşılaştı.

Güncellenme: 18:48, 06/07/2017
İpek Soylu’ya Wimbledon’da büyük ilgi

Teniste sezonun üçüncü ve en prestijli Grand Slam’i olan Wimbledon’da ülkemizi temsil eden tek tenisçi İpek Soylu çift kadınlarda ikinci tura yükseldi. İnanılmaz bir performans sergileyen Soylu, karşılaşma sonunda Wimbledon’da kendisini izleyenlerin yoğun ilgisiyle karşılaştı. Soylu ile fotoğraf çektirmek isteyenler kort önünde uzun kuyruklar oluşturdu.

Wimbledon’ın 4. gününde çift kadınlarda partneri Taylandlı Varatchaya Wongteanchai ile Mandy Minella ve Anastasija Sevastova çiftini 6-1 ve 7-6’lık setlerle yenen İpek Soylu partneriyle adını ikinci tura yazdırmayı başardı.

Partneriyle birlikte harika bir performans sergileyen Soylu’nun maçını büyük bir izleyici topluluğu takip etti. Karşılaşma sonunda kendisini tebrik etmek isteyenlerin büyük ilgisiyle karşılaşan Soylu, şaşkınlığını gizleyemezken; hem sonuçtan hem de kendisine gösterilen ilgiden büyük sevinç duyduğunu ifade etti. İLGİLİ HABER Wimbledon`ın havlu mağduru çocuğu bulundu! Wimbledon`ın havlu mağduru çocuğu bulundu!