SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Fenerbahçe’nin yeni sezon formaları yarın tanıtılacak

Fenerbahçe yarın 2017-2018 sezonunda giyeceği formaları tanıtacak. Formalar yarın 13.00'te Fenerium ve Fenerbahçe'nin resmi sosyal medya hesaplarından ve sarı-lacivertli kulübün internet sitesinden yapılacak.

Güncellenme: 20:42, 06/07/2017
Fenerbahçe’nin yeni sezon formaları yarın tanıtılacak

Spor Toto Süper Lig’de yeni sezona şampiyonluk parolasıyla başlayan Fenerbahçe taraftarının merakla beklediği yeni sezon formalarını yarın yapılacak bir törenle görücüye çıkaracak.

Formalar yarın 13.00’te Fenerium ve Fenerbahçe’nin resmi sosyal medya hesaplarından ve sarı-lacivertli kulübün internet sitesinden yapılacak. Her sezon heyecanla beklenen yeni tasarımların Topuk Yaylası’nda 14.30’da törenle yapılacak tanıtımında ise yeni transferler Mehmet Ekici, Mathieu Valbuena ve Nabil Dirar yer alacak.

İşte Fenerbahçe’nin konulya ilgili resmi internet sitesinden yaptığı açıklama:

“Fenerbahçe'mizin 2017/18 futbol sezonunda giyeceği formaların tanıtımı 07 Temmuz Cuma günü saat 13:00' den itibaren Fenerium ve Fenerbahçe SK Sosyal Medya Hesaplarından ve Fenerbahçe SK Resmi İnternet Sitesinden yapılacak.

Saat 14.30' da yeni transferlerimiz Mehmet Ekici, Mathieu Valbuena ve Nabil Dirar' ın katılımıyla Fenerbahçe Resort ve Sport Topuk Yaylası Tesisleri'nde formalar için özel bir tanıtım organizasyonu gerçekleştirilecek. Organizasyon Fenerbahçe Televizyonu ve bazı ulusal televizyon kanallarından da canlı olarak yayınlanacak.

2017/18 sezonunda giyilecek formalar 08 Temmuz Cumartesi gününden başlayarak tüm Fenerium mağazaları ve www.fenerium.com.tr internet sitesinden satışa sunulacak.”