SÖZCÜ PLUS GİRİŞ
Evkur Yeni Malatyaspor, TSYD Ankara Kupası’na katılacak

Evkur Yeni Malatyaspor, TSYD Ankara Kupası’na katılacak

Spor Toto Süper Lig’in yeni ekibi Evkur Yeni Malatyaspor’un 4-5 Ağustos tarihlerinde Ankara 19 Mayıs Stadı’nda düzenlenecek olan Türkiye Spor Yazarları Derneği (TSYD) Ankara Kupası Futbol Turnuvasına katılacak.

TFF 1. Lig’i ikinci sırada tamamlayarak, Spor Toto Süper Lig'e yükselen Evkur Yeni Malatyaspor, her sezon başında organize edilen TSYD Kupası'na katılacak. TSYD Kupası'yla 19 Mayıs Stadı'na veda da edilmiş olacak.

Konuyla ilgili açıklamada bulunan Evkur Yeni Malatyaspor'un sportif direktörü Ali Ravcı, teknik direktör Ertuğrul Sağlam ile yaptıkları görüşme sonrası TSYD Ankara Kupası futbol turnuvasına katılma kararı aldıklarını ifade etti.

Ravcı, 4-5 Ağustos tarihinde gerçekleştirilecek olan turnuvada Evkur Yeni Malatyaspor'un yanı sıra Osmanlıspor, Kardemir Karabükspor ve Gençlerbirliği takımlarının mücadele edeceklerini belirtti. 06 Temmuz 2017 Ertuğrul Sağlam yeni transferlerden şikayetçi Evkur Yeni Malatyaspor Teknik Direktör Ertuğrul Sağlam, Bolu'da devam eden takımın kampında yaptığı açıklamada, “Kampımız çok verimli geçiyor. Gayet güzel, memnunuz. Tabii geçen sezon kadroda olup da yurt dışında olan yabancı oyuncularımızın birkaç tanesi ile anlaşma imzaladığımız transferlerin de henüz kampa gelmemesinden de memnun değiliz” dedi. İlgili Haberi Oku