SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Aykut Kocaman ve Jeremain Lens’in açıklamaları kafa karıştırdı!

Geçen sezon gösterdiği performans ile Fenerbahçe taraftarının sevgilisi haline gelen Hollandalı yıldız Jeremain Lens'in "Fenerbahçe'den teklif alamadım" açıklamasının ardından kafalar karıştı.

Güncellenme: 10:39, 06/07/2017
Aykut Kocaman ve Jeremain Lens’in açıklamaları kafa karıştırdı!

Geçtiğimiz hafta Fenerbahçe teknik patronu Aykut Kocaman, Topuk Yaylasında basın mensupları ile yaptığı sohbette kendisine sorulan Lens sorusu ile ilgili “Lens'in geçen seneki genel görüntüsü gayet iyiydi. İlk yarıda iyi performans sergiledi, ikinci yarıda daha çok arkadaşlarım topu alsın bana versin pozisyonundaydı. Takımın görüntüsüne uydu. Lens için teklif yapıldı, beklemedeyiz” cevabını vermişti.

Bu açıklamanın ardından Fenerbahçe taraftarları Lens ile ilgili olumlu haberden memnuniyetlerini sosyal medya üzerinden dile getirmişti. Ancak daha sonra Hollandalı yıldızın Fox Sports’a yaptığı son açıklamalar ise transfer ile ilgili kafaların karışmasına neden oldu.

İLGİLİ HABER Milan`dan Kjaer açıklaması! Milan`dan Kjaer açıklaması!

İşte Hollandalı yıldızın yaptığı açıklama:

“Somut bir şey olana kadar Sunderland’in oyuncusuyum. Burada 2 yıl daha kontratım var. Çok çalışıp elimden gelenin en iyisini yapacağım. Ancak başka bir takıma gitmek istiyorum. Fenerbahçe somut bir teklif yapsaydı yeniden orada oynardım. Teklif gelmemesinin nedenini bilmiyorum. Resmi bir teklif yok. ”

Bu gelişmelerin ardından Fenerbahçe taraftarlarının merak ettiği konu, Aykut Kocaman’ın dediği gibi bir teklif var mı yoksa Lens’in dediği gibi ortada herhangi bir teklif yok mu?

Yayınlanma Tarihi:10:08,