SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Yönetim Muslera’nın mesajını aldı!

Fernando Muslera son basın toplantısında, "Başkanımız bir kontrat sunsa ve 'Hayatının sonuna kadar Galatasaray'da kalacaksın' dese hiç düşünmeden imza atarım'' dedi ve mesajı yerine ulaştı.

Güncellenme: 09:50, 05/07/2017
Yönetim Muslera’nın mesajını aldı!

G.Saray yönetimi 31 yaşına giren Uruguaylı kalecinin bir sene sonra bitecek sözleşmesini uzatmak için düğmeye bastı. Muslera’nın menajeri Daniel Fonseca’ya ”Transfer dönemi biter bitmez İstanbul’a gel ve yeni sözleşmeyi imzalayalım” haberi yollandı. Uruguaylı kalecinin 3.575 milyon Euro garanti ücretinde değişiklik yapılmayacak, sadece 20 bin Euro olan maç başı parasına puan kıstası getirilecek. Ayrıca Selçuk’un ardından ikinci kaptanlığa Muslera’nın getirileceği öğrenildi.

Aslan’a ilginç teklif: Bonservissiz Volkan Şen

Galatasaray’a Volkan Şen önerisi… Bugün Fenerbahçe ile yapacağı toplantı sonrasında sarı-lacivertlilerle yollarını ayırması beklenen milli oyuncunun menajerleri, G.Saray’ın kapısını çaldı. 30 yaşındaki oyuncunun bonservissiz gelebileceğini belirten menajerler Volkan için ise yıllık 2 milyon Euro talep etti. Sarıkırmızılı yönetim ise bu teklife henüz yanıt vermedi.

İLGİLİ HABER Galatasaray taraftarı Sneijder`i beklerken Emenike geldi! Galatasaray taraftarı Sneijder`i beklerken Emenike geldi!

Yayınlanma Tarihi:09:05,