SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Rus gazeteciden Maradona’ya taciz suçlaması

30 yaşındaki Rus gazeteci Ekaterina Nadolskaya, dünyaca ünlü futbol efsanesi Diego Armando Maradona hakkında çok konuşulacak bir iddiada bulundu.

Güncellenme: 08:47, 05/07/2017
Rus gazeteciden Maradona’ya taciz suçlaması

Rus gazeteci Ekaterina Nadolskaya, röportaj yapmak için yanına gittiği Diego Maradona ile yaşadıklarını şu sözlerle anlattı: “Maradona ile kaldığı otelin lobisinde konuşmaya başladık. Ona kendisi ile röportaj yapmak istediğimi söylediğimde bana “Odama gel orada yapalım” dedi.”

“Bize bir arkadaşım daha eşlik etti ancak bir süre sonra arkadaşım odadan ayrıldı. Maradona kapıyı kapattıktan sonra sorularıma cevap vermeye başladı. Bir süre sonra da beni taciz etmeye başladı.Elbiselerimi zorla çıkarttı, tacizden üzerimde iç çamaşırlarım varken zor kurtuldum. Korktum, polisi arayacağımı söyledim. Otelin güvenlik servisini çağırdım. Eşyalarım odada kaldı. Uzun süre sonra polis otele geldi. Elbiselerimi o zaman alabildim. Kimse benden özür dilemedi.”

Arjantinli futbol efsanesi, Rus gazetecinin bu iddialarını yalanlarken Maradona’nın yardımcıları “Gazeteci odaya girdikten sonra kendi isteği ile soyunmaya başladı” açıklamasında bulundu. Rus basınında çıkan haberde Konfederasyonlar Finali için Rusya’da olan Maradona’nın ve otel çalışanlarının polis tarafından sorguya alındığı iddia edildi.

İLGİLİ HABER Maradona, Putin'in fanatiği olduğunu itiraf etti Maradona, Putin'in fanatiği olduğunu itiraf etti