SÖZCÜ PLUS GİRİŞ
Galatasaray taraftarı Sneijder’i beklerken Emenike geldi!

Galatasaray taraftarı Sneijder’i beklerken Emenike geldi!

Galatasaray'da Türkiye'ye dönen Wesley Sneijder'e destek olmak üzere Atatürk Havalimanı'na giden taraftarlar karşılarında Emmanuel Emenike'yi buldu.

Galatasaray taraftarları takımdan ayrılması gündeme gelen Wesley Sneijder için İstanbul Atattürk Havalimanı’na akın etti. Türkiye’ye dönen Sneijder’i karşılayarak sevgi tezahüratları yapan sarı kırmızılı taraftarlar, bekleyişleri sırasında Emmanuel Emenike’yi görünce ilginç anlar yaşandı.

Wesley Sneijder transfer için geldiği ilk günkü gibi coşkulu bir kalabalık tarafından gece 01:20’de karşılandı. Havalimanı’nda  Sneijder’i bekleyen Galatasaraylı taraftarlar bir anda Emenike ile karşılaşınca Fenerbahçe aleyhine tezahüratı yaptı. Yunanistan’da sağlık kontrolünden geçtikten sonra tekrar İstanbul’a dönen Emenike polis koruması altında Galatasaray taraftarlarının arasından geçerken, Fenerbahçe’ye yönelik şike tezahüratlarına gülerek karşılık verdi.

04 Temmuz 2017 Medipol Başakşehir, Wesley Sneijder`i istiyor Galatasaray'ın Hollandalı yıldız oyuncusu Wesley Sneijder'e Başakşehir Kulübü talip oldu. İlgili Haberi Oku