SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Beş aylık hamile tenisçi Wimbledon’da ikinci güne damga vurdu!

Wimbledon'da tek kadınlar ilk tur mücadelesinde Francesca Schiavone'ye 44 dakikada 6-1 ve 6-1'lik setlerle kaybeden Mandy Minella, maçın ardından beş aylık hamile olduğunu açıkladı ve güne damga vurdu!

Güncellenme: 00:34, 05/07/2017
Beş aylık hamile tenisçi Wimbledon’da ikinci güne damga vurdu!

Teniste sezonun üçüncü Grand Slam’i olan Wimbledon’da ilk turda elenen Lüksemburglu tenisçi Mandy Minella, maç sonunda beş aylık hamile olduğunu açıklayınca günün en çok konuşulan ismi oldu.

İtalyan Francesca Schiavone ile oynayacağı maça 31 yaşındaki Minella oldukça bol bir kıyafetle çıktı. Dünya sıralamasında 82. olan Minella, maçı sadece 44 dakikada 6-1 ve 6-1’lik setlerle kaybetti.

Antrenörü Tim Sommer ile evli olan Lüksemburglu tenisçi maç sonundaki basın toplantısında beş aylık hamile olduğunu ve bir kız bebek beklediklerini açıklayınca, kıyafetinin hamile elbisesi olduğu anlaşıldı.

Minella, Wimbledon’da Letonyalı partneri Sevastova ile birlikte çiftlerde de mücadele edecek ve daha sonra doğuma kadar tenise ara verecek. İLGİLİ HABER Roger Federer turu rekorla geçti Roger Federer turu rekorla geçti