SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Venus Williams basın toplantısında gözyaşlarına boğuldu

Dünyaca ünlü eski Wimbledon şampiyonu tenisçi Venus Williams karıştığı ve yaşlı bir adamın ölümüyle sonuçlanan trafik kazası hakkında kendisine sorulan soru üzerine basın toplantısında gözyaşlarına boğularak salonu terk etti.

Güncellenme: 08:02, 04/07/2017
Venus Williams basın toplantısında gözyaşlarına boğuldu

İngiltere’nin başkenti Londra’da başlayan ve sezonun üçüncü Grand Slam’i olan Wimbledon’ın ilk gününe Venus Williams’ın basın toplantısı damga vurdu. Tek kadınlarda birinci turda Elisa Mertens’i 7-6 ve 6-4’lük setlerle eleyerek tur atlayan eski Wimbledon şampiyonu Williams, karşılaşmanın ardından katıldığı basın toplantısını gözyaşları içinde terk etti.

Geçtiğimiz günlerde Florida’da 78 yaşındaki yaşlı bir adamın ölümü ile sonuçlanan trafik kazasına karışan Venus, araba kazası ile ilgili sorulan sorunun ardından gözyaşlarına boğularak soruyu cevapsız bıraktı ve basın toplantısını terk etti.

37 yaşındaki tenisçi ölümle sonuçlanan trafik kazası nedeniyle henüz tutuklanmasa da aleyhindeki dava sürüyor.

Williams sorunun üzerine, “Hayatta her şey için hazırlıklı olamazsınız. Bir sürü maça hazırlandım, rakibimin göndereceği her topa karşı hazır olmaya çalıştım ancak her şeye hazırlıklı olamazsınız. Yarının ne getireceğini bilmiyorum. Sadece bunu söyleyebilirim. Bunu öğrendim. Ne kadar yıkıcı olduğunu tarif etmek için bir kelime yok. Tamamen nutkum tutulmuş durumda…” ifadelerini kullanan beş kez Wimbledon şampiyonu toplantıya daha fazla devam edemedi ve gözyaşları içinde salonu terk etti.

Williams, Wimbledon’da tek kadınlarda ikinci tur mücadelesinde Çinli Qiang Wang ile karşılaşacak.

İLGİLİ HABER Victoria Azarenka, Wimbledon`a galibiyetle döndü Victoria Azarenka, Wimbledon`a galibiyetle döndü

İLGİLİ HABER Wimbledon`da ilk günün sürprizi: Wawrinka elendi Wimbledon`da ilk günün sürprizi: Wawrinka elendi

Yayınlanma Tarihi:00:25,