SÖZCÜ PLUS GİRİŞ
Ve Emenike konuştu! İşte o sözleri…

Ve Emenike konuştu! İşte o sözleri…

Fenerbahçe'den ayrılarak Olympiakos'a transfer olan Emenike Atina'ya giderken Atatürk Havalimanı'nda açıklamalarda bulundu.

Fenerbahçe’de bir türlü istenilen grafiği çizemeyen, taraftarlarla tartışan, geçtiğimiz sezon da kadro dışı kalan Nijeryalı forvet Emmanuel Emenike, Olympiakos’un yolunu tuttu.

Yunan ekibiyle anlaşma imzalamak için Atina’ya giden 30 yaşındaki futbolcu Atatürk Havaalanı’nda NTV Spor’un sorularını yanıtladı.

Emmanuel Emenike, “Olympiakos’a transfer olacağım için heyecanlıyım ve gerçekten mutluyum. Fenerbahçe’de şampiyonluk yaşadım. Bu takımın parçasıyım. Bu takım için birçok gol kaydettim. Süper Kupa kazandım. Türkiye’de uzun yıllar futbol oynadım. Burası benim evim gibi. Buraya 2009’da geldiğimde bir çocuktum. Burayı evim gibi görüyorum. Hep burada olacağım.” sözlerini sarf etti.

03 Temmuz 2017 Fenerbahçe`den Carlos Kameni açıklaması Fenerbahçe, Carlos Kameni transferinde mutlu sona ulaştı. 33 yaşındaki deneyimli file bekçisi yarın İstanbul'a geliyor. İlgili Haberi Oku